RN73R2ETTD2740C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2740C50
JLCPCB Part #
C2608570
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS