RN73R2ETTD2713F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2713F25
JLCPCB Part #
C2603364
Description
-55℃~+155℃ 250mW 271kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS