RN73R2ETTD2712D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD2712D100
JLCPCB Part #
C2607416
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS