RN73R2ETTD2711D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2711D50
JLCPCB Part #
C3987057
Description
-55℃~+155℃ 2.71kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS