RN73R2ETTD2710F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2710F50
JLCPCB Part #
C4135780
Description
-55℃~+155℃ 250mW 271Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS