RN73R2ETTD2703B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2703B10
JLCPCB Part #
C4147751
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS