RN73R2ETTD2700F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2700F100
JLCPCB Part #
C3982614
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS