RN73R2ETTD2700A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2700A10
JLCPCB Part #
C4106107
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS