RN73R2ETTD26R4C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD26R4C50
JLCPCB Part #
C4261690
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.4Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS