RN73R2ETTD26R1C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD26R1C50
JLCPCB Part #
C2608685
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS