RN73R2ETTD2672F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2672F100
JLCPCB Part #
C2605179
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS