RN73R2ETTD2672C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2672C10
JLCPCB Part #
C4177456
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS