RN73R2ETTD2643F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2643F50
JLCPCB Part #
C4292394
Description
-55℃~+155℃ 250mW 264kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS