RN73R2ETTD2641F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2641F100
JLCPCB Part #
C2606233
Description
-55℃~+155℃ 2.64kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS