RN73R2ETTD2641D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2641D10
JLCPCB Part #
C2608969
Description
-55℃~+155℃ 2.64kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS