RN73R2ETTD2640F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2640F100
JLCPCB Part #
C2606091
Description
-55℃~+155℃ 250mW 264Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS