RN73R2ETTD2612C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2612C50
JLCPCB Part #
C2611961
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS