RN73R2ETTD2612A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2612A25
JLCPCB Part #
C4272820
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS