RN73R2ETTD2611F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2611F25
JLCPCB Part #
C4163838
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS