RN73R2ETTD25R2F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD25R2F100
JLCPCB Part #
C4296801
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 25.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS