RN73R2ETTD2581D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2581D100
JLCPCB Part #
C4102119
Description
-55℃~+155℃ 2.58kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS