RN73R2ETTD2580F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2580F50
JLCPCB Part #
C2603771
Description
-55℃~+155℃ 250mW 258Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS