RN73R2ETTD2580C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2580C10
JLCPCB Part #
C4108996
Description
-55℃~+155℃ 250mW 258Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS