RN73R2ETTD2552F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2552F100
JLCPCB Part #
C4313316
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS