RN73R2ETTD2522C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2522C25
JLCPCB Part #
C2609869
Description
-55℃~+155℃ 25.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS