RN73R2ETTD2520F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2520F100
JLCPCB Part #
C2604732
Description
-55℃~+155℃ 250mW 252Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS