RN73R2ETTD2520C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2520C50
JLCPCB Part #
C2608362
Description
-55℃~+155℃ 250mW 252Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS