RN73R2ETTD24R6F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD24R6F50
JLCPCB Part #
C4139528
Description
-55℃~+155℃ 24.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS