RN73R2ETTD2493F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2493F25
JLCPCB Part #
C4126870
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS