RN73R2ETTD2491B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2491B50
JLCPCB Part #
C2609686
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS