RN73R2ETTD2491A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2491A10
JLCPCB Part #
C4263829
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS