RN73R2ETTD2463A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2463A10
JLCPCB Part #
C3945524
Description
-55℃~+155℃ 246kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS