RN73R2ETTD2460A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2460A25
JLCPCB Part #
C4324960
Description
-55℃~+155℃ 246Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS