RN73R2ETTD2432C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2432C25
JLCPCB Part #
C2610878
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS