RN73R2ETTD2432B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2432B10
JLCPCB Part #
C4036398
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS