RN73R2ETTD2432A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2432A10
JLCPCB Part #
C4217829
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS