RN73R2ETTD2402F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2402F100
JLCPCB Part #
C2605573
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS