RN73R2ETTD23R7D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD23R7D50
JLCPCB Part #
C2605176
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS