RN73R2ETTD2343B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2343B25
JLCPCB Part #
C3996247
Description
-55℃~+155℃ 234kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS