RN73R2ETTD2343A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2343A25
JLCPCB Part #
C2611833
Description
-55℃~+155℃ 200V 234kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS