RN73R2ETTD2342A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2342A25
JLCPCB Part #
C2611975
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS