RN73R2ETTD2341F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2341F100
JLCPCB Part #
C4257927
Description
-55℃~+155℃ 2.34kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS