RN73R2ETTD2341C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD2341C50
JLCPCB Part #
C2608965
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.34kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS