RN73R2ETTD2323D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2323D50
JLCPCB Part #
C2605343
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS