RN73R2ETTD2321F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2321F25
JLCPCB Part #
C4099129
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS