RN73R2ETTD2320A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2320A10
JLCPCB Part #
C4178669
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS