RN73R2ETTD22R0C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD22R0C50
JLCPCB Part #
C2608716
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS