RN73R2ETTD2290B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2290B10
JLCPCB Part #
C4118795
Description
-55℃~+155℃ 229Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS