RN73R2ETTD2230F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2230F100
JLCPCB Part #
C4281297
Description
-55℃~+155℃ 223Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS