RN73R2ETTD2213A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2213A10
JLCPCB Part #
C3998454
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS